Çiftehan hava
ÇİFTEHAN Çiftehan Kaplıcalarından EN İYİ NASIL faydalanırım? Pansiyonlar İletişim Çiftehan Kaplıcaları Termal Devremülk Çiftehan Pansiyon ve Otelleri Çiftehan Otelleri Çiftehan Pansiyonları Tarihçesi Kış Aylarında Çiftehan
Çiftehan Kaplıcası Kış Manzarası

Kış Aylarında Çiftehan

ÇİFTEHAN KAPLICALARI'nın en önemli eksiği kaplıcanın yalnızca sıcak yaz aylarında etkin birşekilde kullanılmasıdır.

Çiftehan, belde olarak yaz aylarında yakınında olduğu Adana'nın ve Mersin'in de etkisi ile Akdeniz iklimi özellikleri sergilese de kış aylarında klasik bir İç Anadolu yöresi iklimi özellikleri göstermektedir.

Durum böyle olunca da kışın havalar çok soğuk olmasa bile tesis yetersizliği, ilgisizlik ve yıllardan beri süregelen alışkanlıklar nedeniyle ÇİFTEHAN KAPLICASI KIŞ AYLARINDA ÇOK AZ KULLANILMAKTADIR.

Halbuki, diğer kaplıcaları ile ünlü yörelerimiz incelendiğinde kaplıca taleplerinin kış aylarında hiç de azalmadığını hatta tatil dönemlerinde(15 tatil, bayram tatilleri vb...) yaz aylarından daha fazla yoğunluk yaşandığı gözlemlenmektedir.

Bu bağlamda ÇEVİK PANSİYON yeni bir atılım gerçekleştirmek için kolları sıvamıştır.

APART EVLERİ ile Çiftehan'a ve Çiftehan Kaplıcalarına yeni bir heyecan ve çekicilik katan ÇEVİK PANSİYON, bundan böyle ISI SİSTEMLİ evlerini hizmete sunacaktır. Bu sayede Çiftehan Kaplıcaları'nın çok daha geniş bir yelpazede yararlanılması sağlanması amacıyla çok önemli bir adım atılmış olacaktır.

Kaplıcanın kış aylarında kullanılması, yaz aylarında yaşanan aşırı yoğunluğun da önüne geçmesini sağlarken, daha sakin bir ortamı çok daha uygun fiyatlarla yaşayarak şifa, huzur ile birlikte doyumsuz ÇİFTEHAN KEYFİ'ni ziyaretçilerine sunacaktır.

ÇEVİK PANSİYON yapmış olduğu yeni düzenlemelerle Çiftehan Kaplıcalarında en uygun konaklama olanaklarından birini sunmaktadır. Mevki olarak Kaplıca havuzlarına yakın olması, apart evlerinin hizmete açılması, olağanüstü konukseverliği ve aynı zamanda eşsiz bir Çiftehan manzarası ile SİZLERİ BEKLİYOR.

FOTOĞRAF ALBÜMÜMÜZDE pansiyonun örnek bir apart odasını göstermeye çalıştık. Detaylı bilgi için iletişim menüsündeki telefon ve e-posta adresinden başvurulabilir.