Çiftehan hava
ÇİFTEHAN Çiftehan Kaplıcalarından EN İYİ NASIL faydalanırım? Pansiyonlar İletişim Çiftehan Kaplıcaları Termal Devremülk Çiftehan Pansiyon ve Otelleri Çiftehan Otelleri Çiftehan Pansiyonları Tarihçesi Kış Aylarında Çiftehan

Çiftehan Pansiyonları


 

Çiftehan ve Çiftehan Kaplıcaları Dünyaca ünlüdür. Çiftehan Kaplıcaları ve Çiftehan ÇEVİK Pansiyon Apart Evleri videosu için tıklayınız. 

 

2017 yılı RAMAZAN AYINDA TERMAL VE KAPLICA TATİLİ İÇİN ÇEVİK PANSİYON APART EVLER FİYATLARINDA ŞOK İNDİRİMLER VAR. KAMPANYAYI KAÇIRMAYIN.

ÇİFTEHAN YENİ KAPLICA HAVUZLARI ve HAMAMLARI AÇILIYOR. ÇİFTEHAN YENİ KAPLICA HAVUZLARINA ve HAMAMLARINA EN YAKIN OTEL veya PANSİYON ÇİFTEHAN ÇEVİK APART EVLERDİR. Çiftehan Çevik Pansiyonun yeni kaplıca hamamlarına ve havuzlarına mesafesi sadece 100 metredir.

* Hayat Hastanesi alt kuruluşu olan Doğa Termal Restaurant Camping tarafından işletilen Yeni Çiftehan Kaplıca havuzları ve hamamları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ramazan Ayı süresince çiftehan çevik pansiyon apart evler 2017 yılı oda fiyatları şu şekildedir:

  • 2-3 kişilik oda fiyatları 50-60 tl yerine sadece 40 TL.
  • 4 kişilik oda fiyatları 70 TL yerine sadece 50 TL’dir.
  • 1+1 oda fiyatları 75 TL yerine sadece 50 TL’dir.

Not: 2017 yılı Ramazan ayı sonundan itibaren bu yeni sezon fiyatlarımız devreye girecektir. Bu indirimli fiyatlar 22 Haziran 2017 ve öncesinde geçerlidir. Bu çiftehan fırsatını kaçırmayın.

 

 

Çiftehan Kaplıcaları  otel, motel, pansiyon, apart otel ve 1+1 odalar olmak üzere çeşitli alternatifler sunmaktadır. Aşağıdaki Çiftehan Kaplıcaları konaklama rehberimizi mutlaka okuyunuz. 

 

 NİĞDE İL ÖZEL İDARESİNE BAĞLI OLMAYAN ÇİFTEHAN PANSİYONLARI

Niğde il özel idaresine bağlı olmayan çiftehan'daki pansiyonlar birçok yönden daha kaliteli, faydalı ve konforlu konaklama ve hizmeti daha uygun fiyatlara sunmaktadır. Hiç kuşkusuz bunda Çiftehan pansiyonlarının rekabet koşullarını iyi değerlendirmesi ve Çiftehan'a gelen ziyaretçileri ile iyi iletişim kurmaları çok önemli bir etkendir.

Çifteha'da, odalarının içinde kaplıca suyunun olduğu pansiyon yoktur. Yani içinde kaplıca suyunun olduğu oda arıyorsanız mutlaka Niğde il özel idaresine bağlı olan otelleri (Çelikhan otel, 32'li motel ve 12'li moteller ki bu oteller çok yeterli değil) veya halen satışları devam eden 1+1 ve 2+1 olarak satışa sunulan Çiftehan Kaplıca devremülklerini tercih etmelisiniz.

Peki içinde Çiftehan kaplıca suyunu bulundurmayan özel pansiyonlarda konaklayan kaplıca ziyaretçileri ne yapıyor?  Çiftehan Kaplıcalarından Nasıl faydalanıyorlar? Çiftehan Kaplıcalarından yeterince yararlanıyorlar mı?                                                                                                   

Bu sorunun cevabı kesinlikle "evet" tir. Özel otel ve pansiyonlarda konaklayan onca insanın Çiftehan Kaplıcalarından nasıl yararlandığını şu şekilde açıklayalım:

Çiftehan Kaplıcalarında Selçuklu döneminden kalma tarihi 2 tane umumi havuz bulunmaktadır. Bu umumi havuzların bir tanesi BAY ve diğeri de BAYAN umumi havuzlarıdır. Bu havuzlar hem bir hamam hem de büyükçe havuzları ile kaplıca ziyaretçilerine  kaplıca suyundan istifade imkanı sunar. Çiftehan'da şifa arayan ve bulan birçok kişiye sorulduğunda kaplıca suyundan en iyi yararlanma yolunun bu umumi havuzların kullanılması gerektiği cevabını alırsınız. 

İşte Çiftehan kaplıcalarındaki bu umumi havuzlar adından da anlaşıldığı gibi herkese açıktır ve özel otel ve pansiyonlarda kalan çok sayıda insan bu umumi havuzları kullanarak Çiftehan Kaplıcaları şifasını aramaktadır. 

Özel otel ve pansiyonlarda kalan Çiftehan ziyaretçileri il özel idaresine bağlı otel ve pansiyonları tercih etmemek de çok haklıdır ve doğrusunu yapmaktadır. Çünkü Niğde il özel idaresine bağlı otel ve pansiyonların bazısında Çiftehan kaplıca suyu vardır ama bu otel ve pansiyonlarda kaplıca suyunun dışında konaklama için elverişli hiçbir cazip taraf yoktur. Özel otel ve pansiyonlarda ise sizleri memnun edecek ve rahat etmenizi sağlayacak bir çok imkan mevcuttur.

 

ÇEVİK PANSİYON:Çiftehanda kış aylarinda da tercih edebilirsiniz. YENİ YENİ YENİ 2015 YILINDA YEPYENİ kalorifer sistemi ile hizmetinizdedir.

Çiftehan Kaplıcalarının en önemli pansiyonlarından biridir. Yukarıda belirttiğim Çiftehan Kaplıca havuzlarına en yakın pansiyondur. Yeri ve çevre düzenlemeleri ile doğa ile içiçe olabileceğiniz enfes bir ortamı vardır.Çiftehan Kaplıcalarında uzun yıllardır hizmet veren köklü bir geçmişe sahiptir. Çevik Pansiyon ayrıcalıklı hizmeti ile Çiftehan Kaplıcalarında harika bir kaplıca tatili yapmanızı sağlayacak bir pansiyondur. Özellikle pansiyonun etrafını çevreleyen ağaçlar ve yeşillikler Çiftehan Çevik Pansiyonda doğa ile içiçe, huzurlu, sağlıklı neşeli bir ortam sağlamaktadır. İletişim bilgileri ve detay için tıklayınız.

 

Önemli not: Her ne kadar Çevik Pansiyon içerisinde kaplıca suyu / termal su bulunmasa da Çiftehan Termal devremülklerden belirli zamanlarda yararlanabilmektesiniz. hangi günlerde içinde kaplıca suyu bulunan 1+1 dairelerden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için tıklayınız.

PERA PANSİYON: Çiftehan kaplıca havuzlarına nispeten biraz uzaktır, yaklaşık 400m mesafededir. 3 kişilik odaları mevcuttur. Bu sene (2012) faaliyete geçmiştir. Uzun bir mazisi olmasa da imkanları güzeldir.

GÜLEN PANSİYON: Çiftehan kaplıca havuzlarına uzaktır, yaklaşık mesafesi 500-600m.dir. Çiftehan çarşısına yakındır. Uzun yıllardır hizmet vermektedir. Özellikle uzun dönemli 1 ay ve daha uzun süreli konaklamalar için de güzel alternatifler sunar.

AĞAOĞLU PANSİYON: Çiftehan kaplıca havuzlarına uzaktır, yaklaşık 500m mesafededir. Güzel bir manzarası vardır. Çiftehanda uzun süredir pansiyon hizmeti vermiştir.

Çınaraltı Pansiyon:

Şafak Pansiyon:

 

Çiftehan beldesinde Özel otel ve pansiyonlarda kalan Çiftehan ziyaretçileri il özel idaresine bağlı otel ve pansiyonları tercih etmemek de çok haklıdır ve doğrusunu yapmaktadır. Çünkü Niğde il özel idaresine bağlı otel ve pansiyonların bazısında Çiftehan kaplıca suyu vardır ama bu otel ve pansiyonlarda kaplıca suyunun dışında konaklama için elverişli hiçbir cazip taraf yoktur. Özel otel ve pansiyonlarda ise sizleri memnun edecek ve rahat etmenizi sağlayacak bir çok imkan mevcuttur.

Alfabetik sırası ile Çiftehan ve Çiftehan Kaplıcalarında bulunan bağımsız pansiyon ve oteller aşağıdadır. Sizler için Çiftehan otel ve pansiyonlarını inceledik ve Çiftehan otel ve pansiyonlarının iletişim bilgileri, telefon numaralarını sizlere sunduk.

1. Ağaoğlu Pansiyon, Çiftehan NİĞDE

İletişim: 

2. Çevik Pansiyon, Çiftehan NİĞDE

 İletişim: 0 388 531 2021

               0 505 556 1944

3. Çınaraltı Pansiyon, Çiftehan NİĞDE

İletişim:

4. Gülen Pansiyon, Çiftehan NİĞDE

İLETİŞİM:  

5. Koza Butik Otel, Çiftehan NİĞDE

İletişim:

6. Pera Pansiyon, Çiftehan NİĞDE

İletişim: 

7. Saklıbahçe Otel, Çiftehan NİĞDE

Telefon iletisim

8.  Sezer Otel, Çiftehan NİĞDE

9. Şafak Pansiyon, Çiftehan NİĞDE

Iletisim telefon numaraları

 

ŞOK ŞOK ŞOK. KAMPANYA KAMPANYA KAMPANYA. BU FIRSATI KAÇIRMAYIN. SON KALAN TERMAL DEVREMÜLK 1+1 DAİRELER. Ailecek konaklayabileceğiniz harika devremülk dairelerde kaçırılmayacak fırsatlar:

 

 

 

 

 

Çiftehantermal devremülkler ÇEVİK PANSİYON güvencesiyle sizlerin hizmetinizdedir. Detaylı bilgi için tıklayınız ya da şu telefon numaralarını arayınız:

 

 

 

 

 

 

 

0 388 531 2021 veya cep telefonu: 0 505 556 1944