Çiftehan hava
ÇİFTEHAN Çiftehan Kaplıcalarından EN İYİ NASIL faydalanırım? Pansiyonlar İletişim Çiftehan Kaplıcaları Termal Devremülk Çiftehan Pansiyon ve Otelleri Çiftehan Otelleri Çiftehan Pansiyonları Tarihçesi Kış Aylarında Çiftehan

ÇİFTEHAN


Önemli Duyuru: ÇİFTEHAN’DA BEKLENEN MÜTHİŞ GELİŞME VE ŞOK KAMPANYA!!!

ÇİFTEHAN YENİ KAPLICA HAVUZLARI AÇILDI. ÇİFTEHAN YENİ KAPLICA HAVUZLARINA EN YAKIN KONAKLAMA YERİ ÇİFTEHAN ÇEVİK PANSİYON’dur. Çiftehan Çevik Pansiyon APART Evleri yeni kaplıca hamamlarına mesafe sadece 100 metredir. Çiftehan kaplıcaları yeni kaplıca havuzları ve hamamları Hayat Hastanesine bağlı olan Doğa Termal restaurant Camping tarafından işletilmektedir. Yeni Çiftehan Kaplıca havuzları ve hamamları hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Çiftehan Kaplıcaları ve Çiftehan ÇEVİK Pansiyon Apart Evleri videosu için tıklayınız.

 

Çiftehan Kaplıcaları ve Çiftehan ÇEVİK Pansiyon Apart Evleri videosu için tıklayınız. 

 


RAMAZAN AYININ SONUNA KADAR "ÇEVİK APART EVLER" FİYATLARINDA ŞOK İNDİRİMLER VAR. KAMPANYAYI KAÇIRMAYIN.

Bu indirimler kaçırılmaz. Ramazan Ayı süresince çiftehan çevik pansiyon apart evler 2017 yılı oda fiyatları şu şekildedir:

  • 2-3 kişilik oda fiyatları 50-60 tl yerine sadece 40 TL.
  • 4 kişilik oda fiyatları 70 TL yerine sadece 50 TL’dir.
  • 1+1 oda fiyatları 75 TL yerine sadece 50 TL’dir.

Not: Belirttiğimiz bu uygun fiyatlar sadece Ramazan ayı boyunca geçerlidir. Diğer bir deyişle 22 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir. 22 Haziran 2017 tarihinden sonra yeni sezon fiyatlarımız ile ücretler alınacaktır.

 

Çiftehan Kaplıcaları için kısa ve öz olarak bazı sorulara cevaplar bulacaksınız. Nasıl gidilir? Nerede Kalınır? Nerede kalabilirim? Ne yapılır? Şifalı suyundan nasıl faydalanılır?

Nasıl Gidilir?

Çiftehan'a şahsi arabalarınız ile Adana, Mersin, Antep, Hatay vb illerden otoyol ile(otobandan) hızlı ve rahat ulaşabilirsiniz.

Otobüsler ile rahatlıkla gidebilirsiniz.

Tren yolu ile birçok şehirden aktarmasız Çiftehana gidilebilir. Adana, Mersin, Niğde, Konya, Kayseri, Hatay, Osmaniye, Gaziantep, Ş.Urfa, K.Maraş dahil tren ile daha hesaplı ulaşım sağlanabilir.

Detaylı ulaşım bilgileri için İLETİŞİMe ya da buraya tıklayınız.

Nerede Kalınır?

Lüks için Çiftehan Çelikhan Otel.

Azıcık daha hesaplı olsun ama yine de içinde kaplıca suyu vs olsun ve konforlu olsun derseniz "Çiftehantermal" Otellerde.

Hesaplı olsun. yürüme ile çabucak ulaşabileyim aynı zamanda kaliteli ve temiz olsun derseniz:Çiftehan Çevik Pansiyon Apart Evler.

Hesaplı olsun, yürümek sorun değil olmadı arabam ile giderim diyenler için ise diğer Çiftehan pansiyonları

Çiftehan Şifalı suyundan nasıl faydalanılır?

İnsanlar şifa bulmadığı yere her sene gitmez. Maraş, Hatay, Antep gibi şehirlerden 30 yıldır her sene Çiftehana gelen pek çok insan Çiftehan Kaplıca suyu şifasını gördüğü için Çiftehan'dan vazgeçmiyor. Bir kere Çiftehan Kaplıca suyunun GERÇEKTEN FAYDALI olduğuna inanın. Çiftehan'a her sene gelen binlerce vatandaş suyun çok yönlü faydasını görmüştür ve bu sayede her sene gelmeye devam etmektedir.

İkincisi ve belki de en önemlisi bu Allah vergisi SICAK suyun içine girecek ve dişinizi sıkıp dayanacaksınız. Su gerçekten de sıcak ama suyu faydalı kılan da işte bu dayanılması zor sıcaklığıdır.

Üçüncüsü; umumî havuzlara girilmesinin çok daha yararlı olduğu söylenir. Bu havuzlarda su buharından da fayda görülür.

Dördüncüsü; En az 7 gün (tavsiye edilen 10 gün-21 banyo şeklindedir) kalmalısınız. 3-4 gün girdim, hemen faydası olmalı denmemelidir. Kaplıca tedavisi için "21 Banyo" tavsiye edilir ki bu çok sık kullanılan bir tavsiye süredir. Günde 2 kaplıca havuzuna gdilmesi ve 10 gün kalınmasını ön görür.

ŞOK ŞOK ŞOK! ÇİFTEHAN’DA ŞOK KAMPANYA!!!

RAMAZAN AYI BOYUNCA ÇEVİK PANSİYON APART EVLER FİYATLARINDA ŞOK İNDİRİMLER VAR. KAMPANYAYI KAÇIRMAYIN.

ÇİFTEHAN YENİ KAPLICA HAVUZLARI AÇILDI. ÇİFTEHAN YENİ KAPLICA HAVUZLARINA EN YAKIN OTEL ÇİFTEHAN ÇEVİK PANSİYON’dur. Çiftehan Çevik Pansiyonun yeni kaplıca hamamlarına mesafesi sadece 100 metredir.

Ramazan Ayı süresince çiftehan çevik pansiyon apart evler 2017 yılı oda fiyatları şu şekildedir:

  • 2-3 kişilik oda fiyatları 50-60 tl yerine sadece 40 TL.
  • 4 kişilik oda fiyatları 70 TL yerine sadece 50 TL’dir.
  • 1+1 oda fiyatları 75 TL yerine sadece 50 TL’dir.

Not: Unutmayınız bu uygun fiyatlar sadece Ramazan ayı boyunca geçerlidir. yani 22 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir. 22 Haziran 2017 tarihinden sonra yeni sezon fiyatlarımız ile ücretler alınacaktır.