Çiftehan hava
ÇİFTEHAN Çiftehan Kaplıcalarından EN İYİ NASIL faydalanırım? Pansiyonlar İletişim Çiftehan Kaplıcaları Termal Devremülk Çiftehan Pansiyon ve Otelleri Çiftehan Otelleri Çiftehan Pansiyonları Tarihçesi Kış Aylarında Çiftehan

Çiftehan Kaplıcaları Termal Devremülk


 

 

ŞOK ŞOK ŞOK. KAMPANYA KAMPANYA KAMPANYA. BU FIRSATI KAÇIRMAYIN. SON KALAN TERMAL DEVREMÜLK 1+1 DAİRELER. Ailecek konaklayabileceğiniz harika devremülk dairelerde kaçırılmayacak fırsatlar:

 

18 ARALIK 2019-01 OCAK 2020 tarihleri arasında termal kaplıca devremülkler ÇEVİK PANSİYON güvencesiyle sizlerin hizmetinizdedir. Detaylı bilgi için tıklayınız ya da şu telefon numaralarını arayınız:

0 388 531 2021 veya cep telefonu: 0 505 556 1944

 

Çiftehan Termal Devremülk (Devremülk Fotoğrafları için tıklayınız veya Galeri’ye gidiniz)

 

FIRSAT FIRSAT FIRSAT. 2019 yılında, İÇERİSİNDE KAPLICA SUYU BULUNAN YANİ TERMAL SUYU OLAN HARİKA TERMAL DEVREMULK DAIRELER ÇİFTEHAN KAPLICALARI VE ÇEVİK APART EVLER AYRICALIĞI İLE KİRAYA VERİLMEKTEDİR. BU KAMPANYA BU FIRSAT KAÇMAZ.

Çiftehan Kaplıcalarında yeni inşa edilen termal devremülk 1+1 ve 2+1 daireler olarak satışa çıkarılmıştır.  Bu daireler tapulu bir şekilde satışa sunulduğu için sıradan devremülklerden biraz daha farklı bir durumdadırlar. Çok uygun fiyatlar ile alıcılarına ulaşan bu daireler senede 7 gün veya 10 gün olacak şekilde sahiplerine tapulandırılmaktadır. Termal devremülkün sahibi ister kendisi 10 günü kullanabilir isterse de başkasına kiralayabilir Devremülk için bu 10 günlük zamanlar her sene 1 ay kayacak şekilde 12 senede tüm ayları dolaşmış olacak.

 

Dairelerde:                 * Kaplıca suyu (termal su).

 

                                * Merkezî Isıtma Sistemi

 

                                * Uydu Tv (82 Ekran LCD)

 

                                * Mutfak, yatak odası (2+1 dairelerde 2 adet)

 

                                * Yüzme havuzu, sauna, hamam, aqua park, oyun salonları, masa tenisi, dev ekran maç…ücretsiz

 

2019 YILI FIRSAT FIRSAT FIRSAT!!! Çiftehan Termal Devremülk Dairelerde Çok Uygun Fiyatlara Konaklama

18 ARALIK 2019-01 OCAK 2020 tarihleri arasında Çiftehan'da 1+1 devremülk daire keyfini uygun fiyatlarla yaşamak istiyorsanız aşağıdaki iletişim adreslerine başvurunuz.

 

Çiftehan Kaplıcalarında, içinde kaplıca suyu bulunan Çiftehan Termal devremülk dairelerde harika bir kaplıca tatili sizleri bekliyor. 

 

ÇİFTEHAN KAPLICALARI 1+1 Çiftehan Termal devremülk daire fiyatı; 4 kişi rahat bir şekilde kalabilir. İlave yatak alınabilir.

 

Erken rezervasyonlar için ODA FİYATI. Fiyatlar;  1+1 devremülk daire fiyatıdır, kişi başı değildir.

 

Bu dönemde sunulan bu devremülk fırsatından yararlanan Çiftehan Kaplıcaları ziyaretçileri; Çiftehan Termal Devremülk sahibi gibi, konakladığı sürece devremülk sahibinin yararlandığı tüm hizmetlerden yararlanabilir.

 

İLETİŞİM

*GSM (Cep Telefonu)     0 505 556 1944

* Telefon:                     0 388 531 2021

 e-mail: cevikpansiyon@gmail.com

 

 Çiftehan Kaplıcaları Termal Devremülklerde kaçırılmayacak fırsat. Bu fiyatlara harika bir kaplıca tatilini kaçırmayın.

Son 2 adet termal devremülk 1+1 dairesi, gecikmeden başvurun.

Fiyatlarda büyük indirim. Bu fırsatı kaçırmayın. 4 kişinin rahatlıkla konaklayacağı 1+1 dairelerde 1 gecelik konaklama fiyatını indirdik. Çiftehan Termal devremülklerde rahatınız ve konforunuz için her şey düşünülmüştür. Çiftehan Termal devremülk odaları içindeki hizmetleri görmek için tıklayınız.

30 yıllık Çiftehan Çevik Pansiyon güvencesi ile gönül rahatlığı ve huzuru ile mükemmel bir tatilin tadını doyasıya çıkarın.

Çiftehan Çevik Pansiyon Apart Evler İletişim