Çiftehan hava
ÇİFTEHAN Çiftehan Kaplıcalarından EN İYİ NASIL faydalanırım? Pansiyonlar İletişim Çiftehan Kaplıcaları Termal Devremülk Çiftehan Pansiyon ve Otelleri Çiftehan Otelleri Çiftehan Pansiyonları Tarihçesi Kış Aylarında Çiftehan

Çiftehan Pansiyon ve Otelleri


ÇİFTEHAN OTEL VE PANSİYONLARI

FIRSAT FIRSAT FIRSAT!!! 

 

ŞOK ŞOK ŞOK! ÇİFTEHAN’DA ŞOK KAMPANYA!!! 

RAMAZAN AYI BOYUNCA ÇEVİK PANSİYON APART EVLER FİYATLARINDA ŞOK İNDİRİMLER VAR. KAMPANYAYI KAÇIRMAYIN. 

ÇİFTEHAN YENİ KAPLICA HAVUZLARI AÇILIYOR. ÇİFTEHAN YENİ KAPLICA HAVUZLARINA EN YAKIN OTEL ÇİFTEHAN ÇEVİK PANSİYON APART EVLER'dir. Çiftehan Çevik Pansiyonun yeni kaplıca hamamlarına mesafesi sadece 100 metredir. 

Ramazan Ayı süresince çiftehan çevik pansiyon apart evler 2017 yılı oda fiyatları şu şekildedir:

  • Apart evlerde 2-3 kişilik oda fiyatları 50-60 tl yerine sadece 40 TL.
  • Apart evlerimizde 4 kişilik oda fiyatları 70 TL yerine sadece 50 TL’dir.
  • 1+1 oda fiyatları 75 TL yerine sadece 50 TL’dir.

 Not: Unutmayınız bu uygun fiyatlar sadece Ramazan ayı boyunca geçerlidir. yani 22 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir. 22 Haziran 2017 tarihinden sonra yeni sezon fiyatlarımız ile ücretler alınacaktır.

Yeni Çiftehan Kaplıca Havuzları ve Hamamları açıldı. Çiftehan kaplıcalarındaki bu yeni ve güzel hizmetin tadını doyasıya çıkarın. Yeni çiftehan kaplıca havuzları ve Hamamları Doğa Termal restaurant Camping tarafından işletilmektedir. Yeni çiftehan kaplıca Havuz ve hamamları için tıklayınız.

 

Çiftehanı ve Çiftehan Kaplıcalarını görsel video ile tanıyabilmek için özel olarak hazırlanmış aşağıdaki video bağlantısını izleyiniz. Çiftehan Kaplıcaları ve Çevik Pansiyon Apart Evleri Videosu için tıklayınız.

Çiftehan Kaplıcaları'nda otel, motel, pansiyon, apart otel ve 1+1 olmak üzere çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Çiftehan ziyaretçilerini memnun edecek enfes bir kaplıca ortamı sunmaktadır.

ÇEVİK PANSIYON, Çiftehan a renk katmaya devam ediyor. 15 Aralık 2014 tarihinden itibaren Kalorifer sistemli apart ve 1+1 odalarını hizmete sunmuştur. 2015 yılında Kış aylarında da Çiftehan Kaplıcalarına, kaplıca tedavisi, şifa, temiz yayla havası ve kaplıca turizmi için gelen ziyaretçilere uygun imkanlar saglayacak yepyeni bir yüze kavuşmuş olup 2019-2020 sezonunda da aktif olarak hizmetine devam etmektedir.. 

 

 

Çiftehan Çevik Pansiyon 1+1 Oda Tanıtımının yapıldığı 1 dakikalık kısa video için tıklayınız.

 

Çiftehan Çevik Pansiyon Apart odaların Kısa Tanıtımının yapıldığı 1 dakikalık kısa video için tıklayınız

 

ÇİFTEHAN ÇEVİK PANSİYON, 1+1 apart daireleri içerisinde:

                * LCD Televizyon (uydu bağlantılı)

                * Kablosuz internet

                * buzdolabı

                * mutfak eşyası dahil dayalı döşeli olarak sizlerin hizmetine sunulacak 1+1 dairelerde tüm rahatınız düşünülmüştür.

 UNUTMAYINIZ. SADECE 5 ADET OLAN 1+1 DAİRELERDE SENENİN HERHANGİ BİR ZAMANINDA KAPLICA TATİLİ KEYFİNİ ÇİFTEHAN'DA HER YÖNÜ İLE HESAPLI BİR ŞEKİLDE YAŞAYACAKSINIZ.

 SINIRLI SAYIDAKİ ÇİFTEHAN ÇEVİK PANSİYON 1+1 APART DAİRELERİNİ KAÇİRMAYINIZ. 1+1 DAİRELERİ İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİMİ TIKLAYINIZ.

 

2019 YILI FIRSAT FIRSAT FIRSAT!!! Çiftehan Termal Devremülklerde Çok Uygun Fiyatlara Konaklama

18 ARALIK 2019-01 OCAK 2020 tarihleri arasında Çiftehan'da 1+1 devremülk daire keyfini uygun fiyatlarla yaşamak istiyorsanız gecikmeden başvurunuz.

 2019 yılında Çiftehan Kaplıcalarında, içinde kaplıca suyu bulunan Çiftehan Termal devremülk dairelerde harika bir kaplıca tatili sizleri bekliyor. 

 18 ARALIK 2019-01 OCAK 2020  tarihleri arasında 1+1 Çiftehan Termal devremülk daire fiyatı; 4 kişi rahat bir şekilde kalabilir. İlave yatak alınabilir.

 Erken rezervasyonlar için ODA FİYATI sadece günlük 220 TL'dir. Bu fiyat:  1+1 devremülk daire fiyatıdır, kişi başı değil 4kişilik fiyattır.

Ayrıca 5 günlük Çiftehan Termal 1+1 devremülk fiyatı 1100 TL yerine sadece 980 TL dir.

Bu dönemde sunulan bu devremülk fırsatından yararlanan Çiftehan Kaplıcaları ziyaretçileri; Çiftehan Termal Devremülk sahibi gibi, konakladığı sürece devremülk sahibinin yararlandığı tüm hizmetlerden yararlanabilir.

 

İLETİŞİM

  * GSM (Cep Telefonu)     0 505 556 1944

  * Telefon:                     0 388 531 2021

  e-mail: cevikpansiyon@gmail.com

 

Çiftehan Termal Devremülk sahibi gibi, konakladığı sürece devremülk sahibinin yararlandığı tüm hizmetlerden yararlanabilir:

Dairelerde:                * Kaplıca suyu (termal su)

                                * Merkezî Isıtma Sistemi

                                * Uydu Tv (82 Ekran LCD)

                                * Mutfak, yatak odası (2+1 dairelerde 2 adet)

                                * Yüzme havuzu, sauna, hamam, aqua park, oyun salonları, masa tenisi, dev ekran maç…ücretsiz

İLETİŞİM

* GSM: 0 505 556 1944

* Telefon: 0 388 531 2021

e-mail: cafercevik@gmail.com

 

ÇİFTEHAN OTELLERİ

 ***Önemli not; Çiftehan‘da sadece Çelikhan otel, Saray Han Otel ve Çiftehan termal otellerinde Kaplıca suyu yani termal su bulunur. Bu oteller dışındaki hiçbir otel ve pansiyonlarda termal su yoktur.

1. Çelikhan Otel: Çelikhan Otel hâlihazırda Çiftehan Kaplıcalarının en iyi ve en pahalı otelidir. Çiftehan Çelikhan Otel 2017 yılı Oda fiyatları kişi başı 150 TL civarındadır. Detaylı fiyat listesi için tıklayınız. Tam Pansiyon ve yarım pansiyon seçenekleri mevcuttur.

Odalarda:        * Kaplıca suyu (24 saat termal su).

                       * Telefon

                       * Uydu Tv

                       * Kablolu İnternet

                       * Mini bar ve Kasa

                       * Merkezî Isıtma Sistemi

 

2. Çiftehantermal Devremülk ve Otel:

Çiftehan Kaplıcalarında yeni inşa edilen Çiftehantermal devremülk daireler 1+1 ve 2+1 daireler olarak satışa çıkarılmıştır. Bu daireler tapulu bir şekilde satışa sunulduğu için sıradan devremülklerden biraz daha farklı bir konsept oluşturmaktadır. Çok uygun fiyatlar ile alıcılarına ulaşan bu daireler senede 10 gün olacak şekilde sahiplerine tapulandırılmaktadır. Satın alınan bu 10 günlük devremülk hissesi miras olarak bırakılabilecektir. Termal devremülkün sahibi ister kendisi 10 günü kullanabilecek isterse de başkasına kiralayabilecek. Devremülk için 10 günlük zamanlar her sene 1 ay kayacak şekilde 12 senede tüm ayları dolaşmış olacak. Çiftehan Devremülk Daireler ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

                       Satışı devam eden bu 1+1 ve 2+1 devremülk dairelerin bir kısmını Çiftehan Termal, otel olarak kullanmak için ayırmıştır.

                       Çiftehan Termal Otelde konaklama; Oda fiyatları Kişi başı (Hafta içi)           : 150-180 TL civarı

                       Çiftehan Termal Otelde konaklama; Oda fiyatları Kişi başı (Hafta Sonu)    : 200-250TL civarıdır.

 

Çiftehan Termal Devremülk Dairelerde bulunan hizmetler ve olanaklar:      

                                * Kaplıca suyu (termal su).

                                * Merkezî Isıtma Sistemi

                                * Uydu Tv (82 Ekran LCD)

                                * Mutfak, yatak odası (2+1 dairelerde 2 adet)

                                * Yüzme havuzu, sauna, hamam, aqua park, oyun salonları, masa tenisi, dev ekran maç…ücretsiz

 

3. Sarayhan Termal Otel:

Sarayhan da konsept olarak Çiftehan Termal otel benzeridir. Otel kısmının yıldızı daha fazla olup lüks kategorisinde değerlendirilebilir. Devremülk daireler de daha lüks ve kullanışlı olup dolayısıyla biraz daha maliyetlidir.

4. Şafak otel (Koza Butik Otel):

 İsmini Şafak Otel olarak değiştirmiştir. Odalarda kaplıca suyu bulunmaz. Kaplıcalara 250 metre civarı mesafededir.

Oda fiyatları: 80-100 TL civarındadır. Sezon fiyatları için temas kurulmalıdır.

 

Çiftehan Koza Butik Oteli, Odalarda bulunan hizmetler:   

                        * Kaplıca suyu yok

                        * Merkezî Isıtma Sistemi

                        * Uydu Tv

                        * Kablosuz İnternet

                        * Mutfak, Banyo

                       

 

ÇİFTEHAN PANSİYONLARI

***Önemli not; Çiftehan‘da sadece Çelikhan otel ve Çiftehan termal otellerinde Kaplıca suyu yani termal su bulunur. Bu oteller dışındaki hiçbir otel ve pansiyonlarda termal su (kaplıca suyu) yoktur. Bu otellere ilaveten "Sarayhan" otel 2018 yılında açılacaktır.

Çiftehan’da içinde kaplıca suyu bulunan otellerin sadece Çelikhan otel ve Çiftehan termal otel olduğunu belirtmiştik. Ancak bu otellerin fiyatları oldukça yüksektir. 4 kişilik bir aile için sadece 5 gün konaklama fiyatı Çiftehan termal otel için 2000 TL civarında; Çelikhan Otel için 3000 TL civarında olmaktadır.  Ancak unutmayın; Çiftehan Kaplıcalarından hem ekonomik hem de rahat bir şekilde faydalanmanız da mümkündür.

 

Çiftehan’daki çoğu pansiyonlar, temizlikleri, düzeni, misafirperverlikleri, güler yüzleri ve LCD TV’den Kablosuz internete sundukları birçok imkân ile otelleri aratmayacak kalitededir. Çiftehan’da konaklamayı aşağıda belirteceğimiz pansiyonlarda yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu pansiyonlarda konaklarsanız ve bazı pansiyonlar için yürüme mesafesinde olan Çiftehan’ın ve Çiftehan Kaplıcaları ziyaretçilerinin yıllardır kullandığı Çiftehan Kaplıca Havuzlarını kullanırsanız hem rahat hem ekonomik hem de doğa ile iç içe bir fırsatı değerlendirmiş olursunuz.

 

ÇEVİK PANSİYON:  Çiftehan Kaplıcalarının en önemli pansiyonlarından biridir. Yukarıda belirttiğim Çiftehan Kaplıca havuzlarına en yakın pansiyondur. Yeri ve çevre düzenlemeleri ile doğa ile içiçe olabileceğiniz enfes bir ortamı vardır.Çiftehan Kaplıcalarında uzun yıllardır hizmet veren köklü bir geçmişe sahiptir. Çevik Pansiyon ayrıcalıklı hizmeti ile Çiftehan Kaplıcalarında harika bir kaplıca tatili yapmanızı sağlayacak bir pansiyondur. Özellikle pansiyonun etrafını çevreleyen ağaçlar ve yeşillikler Çiftehan Çevik Pansiyonda doğa ile içiçe, huzurlu, sağlıklı neşeli bir ortam sağlamaktadır. 

Önemli NOT: Yeni açılan Çiftehan Kaplıca Havuzları ve Hamamları Çevik Pansiyona daha da yakındır. Yine Çiftehan Yeni Kaplıca Havuzlarına  en yakın konaklama yeridir. Sadece 100 metre yürüme uzaklığındadır. 

İletişim bilgileri ve detay için tıklayınız.

 Çiftehan Çevik Pansiyon odalarında:  

  • Tüm Odalarda Kablosuz İnternet (rahatlıkla ve hızlı bağlantı)
  • Sıcak su (Çiftehan Kaplıca termal suyu değil)
  • Mutfak
  • Banyo
  • WC
  • Uydu yayınlı Televizyon (1+1 odalarda LCD Televizyon)
  • Buzdolabı, bulunmaktadır.

 

ÇEVİK PANSİYON ÜCRETSİZ OLANAKLARI 

Kablosuz (wireless) İnternet

(Tüm Odalarda - sınırsız) 

√ 
Kalorifer (yeni yeni yeni, 2015)  √ 
Mutfak Eşyası  √ 
Buzdolabı  √ 
TV/LCD  √ 

Tuvalet 

 
Duş (Odalarda) √ 

Odalarda Kaplıca (termal) Suyu

NOTSadece 19 Ekim-02 kasım 2017 arası Çiftehan Termal Devremülk Dairemizde kaplıca suyu bulunmaktadır.

√ 

Çiftehan'a otobüs ya da tren gibi vasıtalar ile gelmeniz durumunda servis ile alıp Çevik pansiyona rahatlıkla getirilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Çiftehan PERA PALAS Pansiyon : Çiftehan kaplıca havuzlarına nispeten biraz uzaktır, yaklaşık 400m mesafededir. 3 kişilik odaları mevcuttur. 2012 yılında faaliyete geçmiştir. Uzun bir mazisi olmasa da imkanları güzeldir.

 

Çiftehan GÜLEN PANSİYON (yeni adıyla Çiftehan Otel ve Pansiyon): Çiftehan kaplıca havuzlarına uzaktır, yaklaşık mesafesi 500-600m.dir. Çiftehan çarşısına yakındır. Uzun yıllardır hizmet vermektedir. Özellikle uzun dönemli 1 ay ve daha uzun süreli konaklamalar için de güzel alternatifler sunar.

 

Çiftehan AĞAOĞLU PANSİYON: Çiftehan kaplıca havuzlarına uzaktır, yaklaşık 500m mesafededir. Güzel bir manzarası vardır. Çiftehan’da uzun süredir pansiyon hizmeti vermiştir.

 

Çiftehan ŞAFAK PANSİYON: Çiftehan kaplıca havuzlarına nispeten biraz uzaktır, yaklaşık 400m mesafededir. Güzel bir Çiftehan ve Toros Dağları manzarası vardır. Çiftehan Şafak Pansiyon, Çiftehan Koza Butik Otel ile birbirine çok yakındır.

 

Pansiyonlarla ilgili bilgi almak için aşağıdaki irtibat telefonlarını kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM

* GSM         : 0 505 556 1944

* Telefon     : 0 388 531 2021

 

 


Sayac

 

FIRSAT FIRSAT FIRSAT!!! Çiftehan Devremülklerde Çok Uygun Fiyata Konaklama

ŞOK ŞOK ŞOK. KAMPANYA KAMPANYA KAMPANYA. BU FIRSATI KAÇIRMAYIN. SON KALAN TERMAL DEVREMÜLK 1+1 DAİRELER. Ailecek konaklayabileceğiniz harika devremülk dairelerde kaçırılmayacak fırsatlar

18 Aralık 2019-01 Ocak 2019 Termal devremülk oteller ÇEVİK PANSİYON güvencesiyle sizlerin hizmetinizdedir. Detaylı bilgi için tıklayınız ya da şu telefon numaralarını arayınız:

0 388 531 2021 veya cep telefonu: 0 505 556 1944